Jedinečné ubytování na Šumavě

 

Vítejte na Šumavě

Hotel Kristian – ubytování Šumava

Hotel Kristian 1000 m n. m. se nachází v malébné vísce jménem Kubova Huť. V roce 2017 prošel hotel kompletní rekonstrukcí, aby vám mohl nabídnout ubytování na Šumavě v té nejlepší kvalitě a vy jste zde strávili nezapomenutelnou dovolenou. Masivní šumavské postele, stylové pokoje, moderní koupelny, výborná šumavská restaurace a vnitřní vyhřívaný bazén – vše připraveno pro vaší nejlepší relaxaci, komfort a zážitek.

V těsné blízkosti hotelu se nachází unikátní prales Boubín se svojí dominantní boubínskou rozhlednou, dále zde najdete velké množství turistický tras a cyklostezek. Ideální ubytování na Šumavě pro páry nebo rodiny s dětmi. Přijeďte, těším se na vás!

Bazén na Šumavě

Perfektní relaxace

Pro váš naprostý komfort a relaxaci je vám po celý den k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén. Příjemných 27°C a 30 metrů po obvodu zaručuje skvělý relax.

Ubytování Šumava

Moderní šumavské pokoje

Hotel prošel v roce 2017 celkovou rekonstrukcí a vy se tak můžete těšit na zbrusu nové moderní pokoje v šumavském stylu. Důraz je kladen hlavně na dřevo a pohodlí.

Ubytování Šumava

Restaurace

Restaurace hotelu Kristian se za velmi krátkou dobu stala velmi vyhlášenou. Klademe důraz především na kvalitní šumavské suroviny a jejich prvotřídní zpracování.

Hodnocení našich hostů

Jsme nadšeni úplně vším: nádherný hotel na skvělém místě,interierům vládne dřevo, moderno kombinované s šumavskou klasikou, úžasná restaurace (až bude hotová i tereasa, bude to megašpica), bazén (dítě nadšeno), skvělé jídlo – super výběr, úžasná obsluha bez výjimky, vždy s úsměvem a nic není problém…báječný discgolf(všichni nadšeni) a tisíce možností na výlety v okolí. Vůbec se nám nechtělo domů. Nikdy se nevracíme na stejné místo – sem na 1000 %! Gratulujeme a děkujeme!

Radka, Facebook

Pobyt byl velice příjemný. Obsluha – od recepce až po čísníky – ochotná a usměvavá. Jídlo výborné a dělané zdravým způsobem, velký výběr. Pokoje útulné a čisté, vše laděno do přírodních tónů a barev. Lokalita hotelu přímo kouzelná, super místo na výlety (pěšky i autem). Byli jsme spokojeni a rádi se vrátíme 🙂

Martina, TripAdvisor

Velmi příjemný hotel s krásnými útulnými pokoji, relativně velkým bazénem a skvělou restaurací. Polopenze byla výborná a tříchodové večeře naprosto předčily naše očekávání – moc dobré, hezké na pohled a hlavně obrovské porce (Já nebyla schopna nikdy sníst víc než polovinu, takže přítel po mně neustále dojídal, až mu to lezlo i ušima :-D). Pan Pohlreich by měl jistě radost 😉 Byli jsme zde v termínu 25.11. – 29.11.2018, takže jsme si užili i ten příchod letošní zimy s pořádným přívalem sněhu. Hotel Kristián v Kubovce určitě doporučujeme!👍

Zuzana, Facebook

Galerie

Poslední volné termíny v červenci

Dvoulůžkový pokoj Komfort – 17.-20. a 27.-31.
Dvoulůžkový pokoj Economy – 17.-20. a 28.-31.

Rezervovat