Jarní balíčky

Ikdyž je jaro ještě v nedohlednu a my s radostí vítáme tu pravou šumavskou zimu, na kterou jsme se několik posledních měsíců těšili, je naší milou povinností vám již nyní nabídnout naše jarní balíčky. Rozhodli jsme se, že vám pobyt u nás trochu zpestříme, a tak jsme do balíčků přidali vstupy do Aquaparku ve Waldkirchenu a vstupy na stezku korunami stromů v Neuschönau. Věříme, že vás tím potěšíme a vy si pobyt u nás zase o něco více užijete.

A co že jsme si pro Vás přichystali?

Velké množství výletů a aktivit za každého počasí!

  • Aquapark ve Waldkirchen – možnost transportu “Kristivanem”.
  • Stezka v korunách stromů Neuschönau a zvířecí výběh Tierfreigelände
  • Úniková hra ve Vimperku – Steinbrenerova tiskárna
  • Saunový svět ve Volarech

Cena balíčku pro 2 osoby

2 noci 3 890 Kč
3 noci 5 290 Kč
4 noci 7 990 Kč

Příplatek za dítě do 12 let 500 Kč/noc včetně polopenze (bez vstupů)
Další osoby na přistýlce starší 12 let 800 Kč/noc včetně polopenze (bez vstupů)
Využití balíčku je možné od 1.4. – 30.6.2019
Nelze využít v období Velikonoc od 18.4. – 22.4. a státních svátků od 27.4.-1.5.2019 a 4.5.-7.5.2019

Výlety pod lupou

Aquapark ve Waldkirchen

  • Osvěžující koupání v každé roční době. Lechtivě příjemná slaná voda na kůži. Saunování, při kterém se pořádně zapotíte, sportovní nebo kondiční plavání. Aquapark Karoli se svou skvěle vybavenou částí mediterraneum láká k návštěvě v létě i v zimě.

 

Stezka v korunách stromů Neuschönau

  • Vyrazit také můžete na nejdelší stezku v korunách stromů na světě – Baumwipfelpfad v Neuschönau v Národním parku Bavorský les. Stezka měří 1320 m a vysoká je 44 m. Po téměř celé délce stezky na Vás čekají snové výhledy a z nejvyššího bodu na „stromové věži“ dohlédnete při jasných a pěkných dnech dokonce až na severní hřeben Alp. Prostě pohádka.

 

Úniková hra – Steinbrenerova tiskárna

  • Také vás pohltil trend posledních let – únikové hry? Potom musíte vyzkoušet tu naší ve Vimperku! Hra se nachází v původním sklepení staré vimperské radnice, nabízí pohled na dějiny vimperského knihtisku, dobu, kdy tiskařská čerň voněla dálkou, a výrobky z vimperské tiskárny byly známy po celém světě.

 

Saunový svět ve Volarech

  • V případě, že budete chtít prohřát svá těla, můžete vyrazit do nedalekých Volar do nově otevřeného saunového světa. Využít můžete dva venkovní saunové sruby, odpočívárnu a ochlazovací bazének.