Dětská herna

Dětská herna

Ideální hotel pro rodiny s dětmi

Je pro nás důležité, aby k nám děti jezdili a vraceli se stejně rádi, jako ostatní hosté. Proto jsme pro ně vybudovali novou velikou dětskou hernu. Najdou zde prolézačky, skluzavku, trampolínu, bazén z kuliček a další atrakce.

Věříme, že se vašim dětem bude líbit. Poslední informace jsou takové, že rodiče nemohou děti dostat z pryč. Takže kdybyste náhodou viděli uříceného dospělého, který se zasekl v prolézačkách, nelekejte se. Nejspíše se pouze snaží chytit své dítě. 🙂

Budeme rádi, pokud nám povíte, co se u nás dětem líbilo nejvíce a na čem je potřeba ještě zapracovat. Vždyť kdo to ví lépe než sami děti.

Děkujeme a těšíme se na návštěvu vás i vašich dětí!

Nová služba – hlídání dětí

Máme pro vás novou službu v hotelu – hlídání dětí s animátorkou a programem! Ideální možnost, pokud k nám jedete s dítětem/dětmi a chcete mít také chvilku jen pro sebe. 🙂 Cena služby pro jedno dítě je 600 Kč/2 hodiny a zahrnuje aktivní program s animátorkou v našem dětském koutku a konferenční místnosti. Zkušenosti máme zatím zcela pozitivní – děti program od animátorek milují a vždy se chtějí vrátit.

V případě zájmu o program pro děti prosíme o domluvu termínu alespoň 2 dny před plánovaným hlídáním. Domluvit se můžete buď s naší recepcí na telefonu 380 423 099 nebo přímo s animátorkou Lucií Kasalovou na tel. čísle 774 312 188.

Fotogalerie