Novinky

21 Zář

Pozvánka na seminář

Zveme všechny šumavské proutkaře a zájemce o paranormální jevy na

Seminář k objevení podzemního pramenu pozitivně působící vody

Nálezce RNDr. Martin Setox, DrSc.

 Pramen a jeho plošné působení se nachází na katastru obce Kubová huť. Martin Setox, DrSc. organizuje seminář pojednávající o daném jevu. Seminář se koná za podpory hotelu Kristian a členů Centra paranormálních jevů.

PROGRAM SEMINÁŘE

Praktické ukázky vytvořených zón působení a jejich detekci. Základní vlastnosti této vody a její srovnání s léčivou vodou z francouzských Lourdes a tak zvanou diamantovou vodou.

Co získají absolventi semináře

  1. Dosud nepublikované informace ve formě krátké písmenné výzkumné zprávy.
  2. Vzorek vody z Kubové Hutě a Lourdes v lahvičce.
  3. Opakování  základních dovedností proutkařů (dle vyspělosti přítomných účastníků).

Místo konání a přihlášky

Seminář se koná v hotelu Kristian, Kubova huť 26. Telefon recepce 380 423 099, email info@kristian1000.cz. Seminář je jednodenní. Začíná v sobotu 9. října 2021 v 10.00 hod a končí v 18.00 hod s hodinovou pauzou na oběd. Přihlášku na seminář je nutné poslat na recepci hotelu do 24. září emailem či telefonicky.

Poplatky

Jednodenní školné 500Kč, zástupci obce a členové Centra paranormálních dějů pouze 250 Kč. Oběd a nápoje ve vlastní režii. Čaj a kávu oferuje zdarma rozpočet semináře. Povinnost pro účastníky kurzu je vlastnit knihy „Výklad paranormálních jevů éterem“ a „ Člověk tváří v tvář kosmu“ Dohromady činí značně zlevněná cena 400 Kč. Možno zakoupit na místě.

TĚŠÍME SE NA SHLEDÁNÍ